Jiangsu Prettech maquinària 59 Technology Co, Ltd

Productes

Casa > Notícies > Contingut

El nostre equip de servei va arribar a Calgary Canadà per ajudar els nostres equips usuari instal·lar Brewhouse

Aquest mes el nostre equip de servei va arribar a Calgary Canadà per ajudar la nostra instal·lar l'usuari, prova i depuració de l'equip de brewhouse. És un conjunt d'equips 10BBL brewhouse, incloent-hi malt fresat sistema, sistema brewhouse, sistema de fermentació, refrigeració sistema, sistema CIP i sistema de control. Divertir-se fent cervesa amb els nostres equips i gaudir de la cervesa!Investigació
Contacti amb nosaltres
Adreça: A-planta 16, R&D 2,No.801 centre, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Xina
Telèfon: +86-519-8525 5001
Enviar per fax: +86-519-8525 5068
Correu electrònic: admin@prettech.cn
Casa | Sobre nosaltres | Productes | Notícies | Referència del projecte | Contacti amb nosaltres | Retroalimentació | Telèfon mòbil | XML | Principal pàgina